Image field to media (3.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Fields
ru: Поля

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя, содержащее буквы, цифры и знак подчеркивания.
