Image field to media (3.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Fields
sk: Polia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.
