Image field to media (3.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: Fields
pt: Campos

en: Configuration
pt: Configuração

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pt: Um nome de sistema contendo apenas letras minúsculas, números e traços inferiores.
