Image Field Tokens D8 (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: About
el: Περί

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
el: Αυτό το κείμενο χρησιμοποιείται από προγράμματα ανάγνωσης οθόνης, μηχανές αναζήτησης, ή όταν η εικόνα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.
