Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: File extension
et: Faililaiend
