Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Font
fa: فونت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: File extension
fa: پسوند فایل
