Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta
