Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Font
id: fonta

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: File extension
id: Ekstensi berkas
