Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Font
ja: フォント

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: File extension
ja: ファイル拡張子
