Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: File extension
lt: Failo plėtinys
