Image Generator (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Background
hu: Háttér

en: Custom
hu: Egyéni

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Color
hu: Szín

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: font
hu: betűtípus
