Image Generator (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Background
pt: Fundo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: Extension
pt: Extensão
