Image Generator (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Background
sv: Bakgrund

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Extension
sv: Filändelse
