Image Generator (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Background
ug: تەگلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ
