Image Generator (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Background
de: Hintergrund

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Color
de: Farbe

en: Extension
de: Erweiterung
