Image Generator (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี
