Image Generator (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Background
vi: Nền

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Color
vi: Màu sắc

en: Extension
vi: Phần mở rộng
