Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj
