Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
