Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау
