Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Target
ru: Цель

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Open in a new window
ru: Открыть в новом окне
