Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Image style
cy: Arddull delwedd
