Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Target
fr: Cible

en: File Id
fr: Identifiant (ID) du fichier

en: Image style
fr: Style d'image

en: X coordinate
fr: Coordonnée X

en: Y coordinate
fr: Coordonnée Y
