Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
