Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај
