Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Created
ar: الإنشاء

en: Medium
ar: متوسط

en: Link URL
ar: رابط

en: Close
ar: إغلاق

en: Open in new window
ar: افتح في نافذة جديدة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Changed
ar: تم التغير

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Black
ar: أسود

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
