Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Created
ast: Fechu

en: Medium
ast: Mediu

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
