Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Created
az: Yaradıldı

en: Medium
az: Orta

en: Link URL
az: URL linki

en: Close
az: Bağlı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
