Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Created
bs: Kreiran

en: Medium
bs: Srednje
