Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Created
da: Oprettet

en: Untitled
da: Uden titel

en: Close
da: Luk

en: Open in new window
da: Åbn i nyt vindue

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Changed
da: Ændret

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Usage
da: Brug

en: Black
da: Sort

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Image field
da: Billedfelt

en: Learn more
da: Lær mere
