Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Medium
fil: Katamtaman

en: - Select -
fil: - Pumili -
