Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
