Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Created
he: נוצר

en: Medium
he: בינוני

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Close
he: סגירה

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Changed
he: השתנה

en: Loading...
he: טוען...

en: Usage
he: שימוש

en: Black
he: שחור

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -
