Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Created
is: Stofnað

en: Medium
is: Miðlungs

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Loading...
is: Hleð...

en: Black
is: Svartur

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
