Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Created
it: Creato

en: Medium
it: Medio

en: Link URL
it: URL del link

en: Untitled
it: Senza titolo

en: Close
it: Chiudi

en: Open in new window
it: Apri in una nuova finestra

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Changed
it: Modificato

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Usage
it: Utilizzo

en: Black
it: Nero

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: How it works
it: Come funziona

en: Learn more
it: Approfondisci
