Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Medium
ka: საშუალო

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Open in new window
ka: ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Loading...
ka: იტვირთება...
