Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
