Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Created
mn: Үүссэн

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
