Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Close
nl: Sluiten

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Usage
nl: Gebruik

en: Black
nl: Zwart

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: How it works
nl: Hoe het werkt

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Size: @size
nl: Grootte: @size

en: Heading Level
nl: Kopniveau
