Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Note:
oc: Nòta :

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Medium
oc: Mejan

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Close
oc: Tampar

en: Open in new window
oc: Dobrir dins una novèla fenèstra

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Changed
oc: Modificat

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Black
oc: Negre

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
