Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Note:
pt: Nota:

en: Default
pt: Por defeito

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Created
pt: Criado

en: Medium
pt: Médio

en: Link URL
pt: URL da Ligação

en: Untitled
pt: Sem título

en: Close
pt: Fechar

en: Open in new window
pt: Abrir numa nova janela

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: White
pt: Branco

en: Changed
pt: Alterado

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Usage
pt: Utilização

en: Black
pt: Preto

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: How it works
pt: Como funciona

en: Learn more
pt: Saber mais

en: Light Gray
pt: Cinza claro

en: Dark Gray
pt: Cinza escuro
