Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Close
ta: மூடு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Black
ta: கருப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
