Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
