Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
