Image Hotspots AGENT (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا
