Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Close
am: ዝጋ
