Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Created
bg: Създадено

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно

en: Black
bg: Черен
