Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Left
bo: གཡོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
