Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Created
ca: Creat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Close
ca: Tanca

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Changed
ca: Canviat

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Usage
ca: Ús

en: Black
ca: Negre

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: How it works
ca: Com funciona
