Image Hotspots AGENT (1.1.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Medium
cs: Střední

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Close
cs: Zavřít

en: White
cs: Bílá

en: Changed
cs: Změněno

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Usage
cs: Použití

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -
